Nezapomenutelná zkušenost na celý život!

Díky našim programům v zahraničí se staneš součástí hostitelské rodiny, která Ti otevře svůj domov a seznámí Tě se svou kulturou, jazykem a zvyky. Zároveň se během svého studia v hostitelské zemi seznámíš nejen s odlišným stylem výuky, ale získáš spoustu nových přátel. Tato zkušenost Ti otevře dveře do celého světa!

Anglicky umí kdekdo. Chce to další jazyk!

AFS nabízí studium ve více než 65 zemích. Naučíš se jazyk hostitelské země tím nejpřirozenějším způsobem – každodenním používáním. Jazyk je klíč k lidem, ke kultuře a k zážitkům.

Pobyt v zahraničí je skutečná škola života

Studijní pobyt s AFS Ti přinese zkušenosti, které mohou mít na Tvé uplatnění v životě větší vliv než dobré známky: Umění se o sebe postarat a neztratit se, kdekoli jsi.

Nová země, dobrodružství i přátelství

Poznej zemi, poznej lidi. Tak, jak bys ji na dovolené neměl šanci poznat! Zblízka, v každodenním životě, se svými vrstevníky, které zajímají podobné věci jako Tebe.

Cesta na zkušenou...

Jedna z nejlepších věcí, co můžete pro své děti udělat.

                                                              Pro rodiče                

Co Ti můžeme nabídnout?

Díky AFS programům budeš součástí jiné kultury. S naší podporou se naučíš soběstačnosti a odvezeš si z programu v zemi, kterou jsi vždy chtěl poznat, maximum. Zároveň nezanedbáš školu, naopak, naučíš se ve škole dané země mnohem více než poučky z učebnic.

Největší nabídka zemí

AFS působí ve více než 65 zemích. Všude tam, kde nabízíme své studijní pobyty, má AFS kancelář a síť spolupracovníků, kteří přímo na místě poskytují podporu našim studentům.

Staráme se o své studenty

AFS se stará nejenom o zajištění dopravy a školy, ale i o to, aby studenti svůj pobyt po všech stránkách dobře zvládli. Součástí pobytu je několik soustředění a kurzů. Každý student má svoji místní kontaktní osobu – garanta, který se o něho aktivně zajímá a pomáhá mu. Pro všechny případy je k dispozici hotline s nepřetržitým provozem.

Autentické a přátelské prostředí

Naši studenti středoškolských programů navštěvují místní školy. Zařadí se do kolektivu běžné třídy, kde se mluví jazykem dané země. Bydlí v rodinách se skutečným zájmem poskytnout zázemí studentům AFS. To všechno podporuje mezikulturní vzdělávání.

V ceně programu je vše, co potřebujete

Samozřejmostí je kvalitní pojištění, doprava, asistence a vyřízení všech formalit včetně víza, zajištění školy, ubytování, jídlo v rodině. Kromě kapesného a svačiny nečekejte žádné skryté poplatky. A navíc v ceně jsou zahrnuty i přípravná a další soustředění, nadstandardně ve většině zemí AFS hradí učební pomůcky a každodenní dopravu do školy.

Vybrané a prověřené školy

Pro středoškolské programy přednostně nabízíme kvalitní školy se všeobecným zaměřením, které mají zkušenosti s mezikulturním vzděláváním. Pokud má student zájem o určitou specializaci, snažíme se mu vyjít vstříc.

Využijte naše dlouholeté zkušenosti

AFS organizuje studijní pobyty už více než 60 let (v Česku od roku 1990). Máme několik generací spolupracovníků a naučili jsme se vypořádat s mnoha eventualitami, které naše studenty mohou potkat.