Co děláme

Vzděláváme a aktivizujeme lidi s globálním rozhledem

AFS připravuje a povzbuzuje budoucí lídry, lidi s rozhledem a hybatele změn. Studenti si díky AFS osvojují mezikulturní dovednosti zásadní pro život ve 21. století – schopnost se zapojovat, vést a efektivně spolupracovat v různých kulturních podmínkách. Naše programy mezinárodní výměny, vysílání studentů na zahraniční studia a dobrovolnické programy staví na propracované metodice mezikulturního vzdělávání, kterou do praxe převádějí proškolení dobrovolníci a zaměstnanci AFS.

Výměnné a studijní programy AFS 

Jsme průkopníky mezikulturního vzdělávání. Nabízíme výměnné programy pro studium středoškoláků v zahraničí, pobyty zaměřené na výuku jazyka, dobrovolnické zahraniční programy, studijní programy pro dospělé zahraniční stáže, výměnné programy pro učitele a letní/krátkodobé studijní programy.

Programy pro hostitelské rodiny 

Hoštění studenta AFS je prospěšným a smysluplným dobrodružstvím pro celou rodinu – sdílejte kultury, tradice a otevřete se novému způsobu nahlížení na svět.

Možnosti pro dobrovolníky 

Místní dobrovolníci AFS jsou hybnou silou našich programů a pomáhají na všech úrovních – podporují studenty a rodiny během mezikulturních výměnných pobytů, podílejí se na řízení a vedou na školách a v komunitách projekty, které ovlivňují svět kolem nás.

Programy AFS běží v

99

zemích světa


59

organizací zapojených
do sítě AFS


12 578

účastníků programů AFS


40 000

aktivních dobrovolníků AFS

Naši partneři

Děkujeme našim partnerům za různorodou pomoc, která nám pomáhá plnit naše poslání.