Omlouváme se, ale v nejbližší době není naplánován žádný další Startér. Nicméně, setkat se s námi můžeš i v naší pražské kanceláři, a to po telefonické domluvě na 728 994 908. Děkujeme za pochopení.

Přemýšlíš o studiu střední školy v zahraničí? Chceš zažít rok (semestr, trimestr) plný dobrodružství, neopakovatelných zážitků a nových kamarádů z celého světa? Doraz na AFS Startér a dozvíš se vše důležité o AFS studijních programech.

Startér je zábavné setkání, které je určeno pro středoškoláky ve věku 14 – 17,5 let, kteří zvažují právě studium v zahraničí, a to konkrétně od září 2020. Vítáme samozřejmě i rodiče studentů. Připraveným cca tříhodinovým programem Vás budou provázet naši navrátilci ze studijních programů a zahraniční studenti, kteří jsou právě tento rok na svém programu v České republice.

Startér je skvělým prvním krokem k tomu, otevřít si své vlastní dveře do světa. Proto neváhej ani o minutu déle a přihlas se přes náš kontaktní formulář, ozveme se ti hned, jak budeme mít více detailů k dalšímu termínu. 🙂

Vstup na akci je zdarma.

Těšíme se na vás!

Zkušenosti studentů

„Za mě skvělá a zábavná akce a možnost setkat se s dobrovolníky, kteří se s vámi podělí o své vlastní zážitky, zkušenosti a rady, takže víte, co od pobytu vlastně čekat. A taky příležitost se seznámit s úžasnými novými lidmi.“ – Adéla Š.; roční program ve Španělsku