Online verze 13. 10.

Přemýšlíš o studiu střední školy v zahraničí? Nevíš, co od takového programu v zahraničí očekávat? Rád bys zjistil, jak současné situace ve světě může ovlivnit tvůj odjezd/průběh programu? Všechny tvé otázky zodpovíme právě na AFS Startéru. Tentokrát jsme si pro tebe připravili jednodušší online verzi. Budeme se na tebe těšit v úterý 13. 10. od 19:30.

Startér je zábavné setkání, které je určeno pro středoškoláky ve věku 14 – 17,5 let, kteří zvažují právě studium v zahraničí, a to konkrétně od září 2021. Vítáme samozřejmě i rodiče studentů. Připraveným cca hodinovým programem tě provedou naši navrátilci ze studijních programů.

Přihlas se!

Offline verze 28. 11.

Náš již klasický AFS Startér v offline podobě proběhne v sobotu 28. listopadu, místo i čas bude upřesněno. Celá akce se uskuteční pouze za podmínek, že to současné proti epidemická nařízení dovolí.

Přihlas se!

Zkušenosti studentů

„Za mě skvělá a zábavná akce a možnost setkat se s dobrovolníky, kteří se s vámi podělí o své vlastní zážitky, zkušenosti a rady, takže víte, co od pobytu vlastně čekat. A taky příležitost se seznámit s úžasnými novými lidmi.“ – Adéla Š.; roční program ve Španělsku