V souvislosti s usnesením vlády ČR a příslušných ministerstev (nouzový stav v ČR, resp. jeho prodloužení), letošní jarní Startér neproběhne. V současné době pracujeme na jeho převedení do online podoby. Více informací již brzy. Děkujeme za pochopení.


Přihlášení nalezneš zde.

Přemýšlíš o studiu střední školy v zahraničí? Chceš zažít rok (semestr) plný dobrodružství, neopakovatelných zážitků a nových kamarádů z celého světa? Doraz na AFS Startér a dozvíš se vše důležité o AFS studijních programech. Budeme se na tebe těšit 16. 5. v Brně (místo nebude upřesněno) nebo 17. 5. v Praze (místo bude upřesněno), vždy od 13:00.

Startér je zábavné setkání, které je určeno pro středoškoláky ve věku 14 – 17,5 let, kteří zvažují právě studium v zahraničí, a to konkrétně od ledna 2021. Vítáme samozřejmě i rodiče studentů. Připraveným cca tříhodinovým programem Vás budou provázet naši navrátilci ze studijních programů a zahraniční studenti, kteří jsou právě tento rok na svém programu v České republice.

Startér je skvělým prvním krokem k tomu, otevřít si své vlastní dveře do světa. Proto neváhej ani o minutu déle a přihlas se přes náš kontaktní formulář.

Vstup na akci je zdarma.

Těšíme se na vás!

Zkušenosti studentů

„Za mě skvělá a zábavná akce a možnost setkat se s dobrovolníky, kteří se s vámi podělí o své vlastní zážitky, zkušenosti a rady, takže víte, co od pobytu vlastně čekat. A taky příležitost se seznámit s úžasnými novými lidmi.“ – Adéla Š.; roční program ve Španělsku