fotky do textů-4

Offline verze v Praze - 24. září

Nehodí se ti termín informačního setkání v Brně? Doraz za námi do Prahy! Budeme se na tebe těšit v sobotu 24. září v Praze na adrese Skautského Institutu v Rybárně (U Sovových mlýnů 134/1, 118 00 Malá Strana) od 13:00 do 17:00. I zde pro tebe máme připravený cca tříhodinový program s naši navrátilci ze studijních programů. A prostor určitě bude i pro tvé dotazy.

Přihlas se:
2

Online verze - 26. září

Nehodí se ti termín osobního informačního setkání? Přihlas se na online verzi již v pondělí 26. září od 18:00. Cca hodinovým programem tě opět provedou naši navrátilci z Kolumbie či Kostariky a zodpoví ti všechny dotazy a otázky.

Přihlas se:
náhledovky-5

Online verze - 10. listopadu

Hodí se ti více online verze Startéru ve čtvrtek 10. listopadu od 18:00? Cca hodinovým programem tě opět provedou naši navrátilci a zodpoví ti všechny dotazy a otázky.

Přihlas se!

Zkušenosti studentů

„Za mě skvělá a zábavná akce a možnost setkat se s dobrovolníky, kteří se s vámi podělí o své vlastní zážitky, zkušenosti a rady, takže víte, co od pobytu vlastně čekat. A taky příležitost se seznámit s úžasnými novými lidmi.“ – Adéla Š.; roční program ve Španělsku