Spoj příjemné s užitečným a vyraz letos v létě na jazykový kurz do zahraničí. Využij jedinečnou příležitost naučit se cizí jazyk mimo školní lavici. Vybírej podle jazyka, kultury, anebo čistě podle místa, které bys chtěl.a poznat očima místních.

Jazykové kurzy AFS nabízí možnost ubytování v hostitelských rodinách i studentských rezidencích. Vždy záleží na rozhodnutí vybrané země. Časová dotace jazykových lekcí činí 20 hodin za týden pod dohledem akreditovaných učitelů. V rámci některých destinací lze navíc počítat se společnými výlety organizovanými dobrovolníky AFS.

Nyní je možné přihlásit se na jazykové kurzy v létě 2023. Přihlášky jsou přijímány průběžně během celého roku a počet dostupných míst záleží na kapacitě hostitelské země.

anglie_nahled_zeme_2023

Jazykový kurz angličtiny v Anglii

Kurzy probíhají v červenci a srpnu 2023. Studenti budou ubytováni ve studentské rezidenci v hrabství Kent (Sutton Valence, Maidstone). Během dvou týdnů absolvuješ 52 hodin angličtiny pod dohledem akreditovaných učitelů. Součástí kurzy je také společný výlet do Londýna a Brightonu či Canterbury. Věkový limit pro účast na letním programu činí 13 až 18 let.

Již proběhla uzávěrka přihlášek
letni_argentina

Jazykový kurz španělštiny v Argentině

Kurz proběhne v červnu až červenci 2023. Studenti budou ubytováni v hostitelských rodinách. Během čtyř týdnů absolvuješ 80 hodin španělštiny pod dohledem akreditovaných učitelů, absolventů vysokých škol s bohatými zkušenostmi v oblasti výuky španělštiny jako cizího jazyka. Věkový limit pro účast na letním programu v Argentině činí 15 až 18,6 let.

Již proběhla uzávěrka přihlášek
dansko_letni

Letní jazykový kurz v Dánsku

Kurz proběhne v červenci 2023. Studenti budou ubytováni ve studentské rezidenci. Během čtyř týdnů absolvuješ hodiny angličtiny pod dohledem akreditovaných učitelů současně s jazykovými hodinami základních frází v dánštině. Součástí kurzu je také společný týdenní výlet po nejznámějších místech Dánska. Věkový limit pro účast na programu činí 14 až 18 let.

Již proběhla uzávěrka přihlášek
egypt_cairo_letni

Jazykový kurz arabštiny v Egyptě

Kurz proběhne v červnu až červenci 2023. Studenti budou ubytováni v hostitelských rodinách. Během čtyř týdnů absolvuješ 60 hodin arabštiny pod dohledem akreditovaných učitelů. Věkový limit pro účast na letním programu v Egyptě činí 15 až 17 let.

Již proběhla uzávěrka přihlášek
costarica_letni

Jazykový kurz španělštiny v Kostarice

Kurz proběhne v červenci až srpnu 2023. Studenti budou ubytováni v hostitelských rodinách. Během dvou prvních týdnů absolvuješ 60 hodin španělštiny pod dohledem akreditovaných učitelů. Součástí kurzy je také společný týdenní výlet po nejznámějších místech Kostariky. Věkový limit pro účast na letním programu činí 14,6 až 17,10 let.

Již proběhla uzávěrka přihlášek
letni_japonsko

Letní jazykový kurz v Japonsku

Kurz proběhne v červnu až červenci 2023. Studenti budou ubytováni v hostitelských rodinách. Během čtyř týdnů absolvuješ 80 hodin japonštiny pod dohledem akreditovaných učitelů. Věkový limit pro účast na letním programu v Japonsku činí 15 až 18 let.

Již proběhla uzávěrka přihlášek
letni_malta

Jazykový kurz angličtiny na Maltě

Kurz proběhne v červnu až červenci 2023. Studenti budou ubytováni ve studentské rezidenci. Během čtyř týdnů absolvuješ 80 hodin angličtiny pod dohledem akreditovaných učitelů. Věkový limit pro účast na letním programu na Maltě činí 13 až 17 let.

Již proběhla uzávěrka přihlášek
spanelsko_letni

Letní jazykový kurz ve Španělsku

Kurz proběhne v červenci 2023. Studenti budou ubytováni ve studentské rezidenci. Během čtyř týdnů absolvuješ 80 hodin španělštiny pod dohledem akreditovaných učitelů, absolventů vysokých škol s bohatými zkušenostmi v oblasti výuky španělštiny jako cizího jazyka. Věkový limit pro účast na letním programu ve Španělsku činí 14 až 17,11 let.

Již proběhla uzávěrka přihlášek
tunisko_letni

Jazykový kurz francouzštiny v Tunisku

Kurz proběhne v červenci 2023. Studenti budou ubytováni v hostitelských rodinách na předměstí hlavního města, Tunisu. Během čtyř týdnů absolvuješ 100 hodin francouzštiny pod dohledem akreditovaných učitelů. Věkový limit pro účast na letním programu v Tunisku činí 16 až 19 let.

Již proběhla uzávěrka přihlášek

Prožij nejlepší léto svého života a nauč se nový cizí jazyk!