Zvažujete, že se stanete hostitelskou rodinou pro některého z našich zahraničních studentů ve školním roce 2024/2025? Podívejte, kteří středoškoláci a středoškoláci se k nám do České republiky chystají a dejte na vzájemné sympatie. Zájemce o hoštění prosíme o vyplnění nezávazného kontaktního formuláře zde.

Studenti aktuálně měnící hostitelskou rodinu:

Studenti, kteří přijeli do České republiky již v srpnu 2023/únoru 2024 a nyní hledají novou hostitelskou rodinu v rámci plánovaného stěhování.
tomoko (1)

Tomoko z Japonska

Tomoko je šestnáctiletá dívka, která pochází z předměstí Tokia. Je studentkou prvního ročníku na dívčí křesťanské střední škole, kde ji nejvíce baví chemie. Učí se anglicky a chvilku i česky. Škole věnuje spoustu času, ale jinak ráda chodí ven s kamarády, hraje s bratrem hry a s tatínkem tenis. Také se učí hrát na piano, v čemž by ráda pokračovala i po příjezdu k nám. Jejím snem je se stát lékařkou, tudíž aspiruje na studium chemie a biologie na vysoké škole.

Česko si vybrala pro úplně odlišnou kulturu a fascinující česká města. Tomoko je u nás na ročním studijním programu, na který přiletěla již v srpnu 2023. Nyní studuje na gymnáziu v Praze. Rádi bychom našli nový český domov v okolí školy nebo kdekoliv jinde po České republice.

Nezávazné přihlášení

Kontaktní formulář

Přivítejte svět u vás doma a staňte se hostitelskou rodinou AFS. Vyplnění formuláře je nezávazné.

Přihlaste se

Informační setkání

Máte zájem hostit AFS studenta a také spoustu otázek ohledně programu? Přihlaste se na informačních setkání a my vám rádi všechny dotazy zodpovíme. Zároveň budete mít možnost si poslechnout zkušenosti bývalých hostitelských rodin.

Více informací