years-experience access-alumni-network airfare airport-pick-up assistance-with-application-process community-service-placement continuous-support cultural-trips domestic-transport emergency-support field-trips global-competence-certificate grade-transcripts host-family-placement housing individual-contact-person internship-placement language-instruction meals medical-insurance orientations-during-your-time-abroad other pre-departure-orientation product-materials re-entry-orientation school-dipolma school-materials school-placement school-transport school-uniform stipend teaching-materials vaccinations visa-and-passport-fees visa-application-assistance world-wide-presence

Letní jazykový program do Španělska je již uzavřen. Přihlášky na studijní programy jsou přijímány průběžně během celého roku.

Podmínky přijetí na program

Věkový limit pro účast na letním programu ve Španělsku činí 14 až 17,11 let. V případě, že je ti více či méně, napiš nám a společně zkusíme vymyslet vhodnou alternativu. Pro absolvování programu je doporučována komunikativní znalost angličtiny se základy španělštiny či dobrá (a velmi dobrá) úroveň španělštiny.

spanih_class_spain

Nauč se s námi španělsky!

Během čtyř týdnů absolvuješ 80 hodin španělštiny pod dohledem akreditovaných učitelů, absolventů vysokých škol s bohatými zkušenostmi v oblasti výuky španělštiny jako cizího jazyka. Kurzy probíhají v dopoledních hodinách v malých skupinám dle úrovně jazyka studentů (10/12 studentů). Samotná výuka probíhá jak ve třídách tak i přímo v prostředí města Malagy.

Na začátku programu absolvuješ test, který nám ukáže úroveň tvé španělštiny. Dle dosažených výsledků budeš následně přiřazen/a do některé ze studijních skupin:

 • Začátečníci (pro studenty, kteří se zatím se španělštinou nikdy nesetkali)
 • Středně pokročilí (studenti, kteří již mají základy jazyka)
 • Pokročilí (studenti mají velmi dobrou znalost španělštiny, ale chtějí se zlepšit)
letni_spain

Ubytování ve studentské rezidenci

Ubytování ve studentské rezidenci bude zajištěno přímo v budově jazykové školy. Budeš sdílet až třílůžkový pokoj s ostatními AFS studenty jiných národností. Snídaně, obědy a večeře v rezidenci jsou v ceně. Předem avizované speciální diety a alergie nejsou problém. K dispozici je navíc i bazén, herna, sportovní hřiště (fotbal, basket, volejbal atd.), 24/7 recepce a bezpečnostní dohled.

Co je zahrnuto v ceně programu:

 • letenka
 • vyzvednutí na letišti
 • ubytování a strava ve studentské rezidenci
 • intenzivní kurzy španělštiny v rozsahu 80 hodin
 • společné kulturně zaměřené odpoledne/večery
 • komplexní zdravotní pojištění ve výši 500 000 – 1 000 000 USD
 • kontaktní osoba pro studenty v rezidenci
 • 24/7 podpora v naléhavých případech
 • akce organizované lokální AFS komunitou
 • jednodenní předodjezdové soustředění v České republice
 • zázemí celosvětové organizace s více než 70 lety zkušeností

Přihlas se a užij si letní prázdniny
ve Španělsku i ty!

.

Nezávazná přihláška

Časté otázky

V případě letního programu ve Španělsku je doporučována komunikativní znalost angličtiny se základy španělštiny či dobrá (a velmi dobrá) úroveň španělštiny.

Průběh programu a návrat domů

10

Dobrovolnictví

Přidej se ke skupině aktivních lidí, kteří pomáhají, aby se mezikulturní porozumění stalo realitou. Dobrovolnictví v AFS je určeno lidem ze všech koutů České republiky…

Více informací
Tonnam-Tachawatanawisal2

Hostitelský program

Přivítej svět u vás doma. Hoštění zahraničního studenta je skvělou možností, jak prohloubit znalosti o nové kultuře a sdílet vaši vlastní kulturu a hodnoty…

Více informací
Guillaume Deperrois in France

AFS Alumni

Absolvováním studijního programu se stáváš součástí celosvětové sítě AFS navrátilců tzv. Alumni. AFS Alumni síť ti pomůže zůstat v kontaktu s lidmi, kteří si prošli…

Více informací