years-experience access-alumni-network airfare airport-pick-up assistance-with-application-process community-service-placement continuous-support cultural-trips domestic-transport emergency-support field-trips global-competence-certificate grade-transcripts host-family-placement housing individual-contact-person internship-placement language-instruction meals medical-insurance orientations-during-your-time-abroad other pre-departure-orientation product-materials re-entry-orientation school-dipolma school-materials school-placement school-transport school-uniform stipend teaching-materials vaccinations visa-and-passport-fees visa-application-assistance world-wide-presence

Uzávěrka přihlášek na roční program bude přibližně k 31. 1. 2022. Přihlášky na studijní programy jsou přijímány průběžně během celého roku, nicméně počet míst je omezen kapacitou hostitelské země.

V rámci tohoto ročního programu lze požádat o umístění přímo na Kypru. Toto umístění nemůžeme garantovat na 100 %, záleží na nalezení vhodné hostitelské rodiny pro studenta.

Podmínky přijetí na program

Věkový limit pro účast na ročním programu v Řecku činí 15 až 17 let. V případě, že je ti více či méně, napiš nám a společně zkusíme vymyslet vhodnou alternativu. Další podmínkou je angličtina na komunikativní úrovni. Znalost řečtiny není nutná.