Kolumbie je zemí diverzity. Naleznete v ní jedinečnou směsici kultur, jazyků, dialektů, různých typů krajiny, jídel i ohromné bohatství přírodních zdrojů. Veselí a přátelští lidé vám tam pomohou proměnit váš vzdělávací pobyt v zahraničí v neopakovatelné dobrodružství. Objevte krásu Karibiku a pobřeží Pacifiku, úžasných dešťových pralesů Amazonie nebo zasněžených vrcholků hor podél ekvádorské hranice. Poznejte životní styl ovlivněný potomky domorodých obyvatel, Afričanů i evropským dědictvím.

Díky docházce na místní střední školu a ubytování v hostitelské rodině, budeš mít jedinečnou příležitost zažít každodenní život Kolumbijců a posunout se ve španělštině. Do Kolumbie můžeš odjet na roční, semestrální či trimestrální program. Detaily jednotlivých studijních programů nalezneš pod videem.

AFS tě provede celým dobrodružstvím

Studuj v zahraničí s AFS – poznej sám sebe, získej nové přátele a jedinečné zážitky.

AFS program ti zajistí jedinečnou mezikulturní zkušenost. Zažiješ cizí zemi tak, jak ji jako turista nemáš šanci zažít! Vyzkoušíš si život s novou rodinou. Užiješ si odlišné tradice, pronikneš do jiného vidění světa, kultury, náboženství a důležitých témat, která hýbou světem. Získáš kontakty na své vrstevníky ze všech koutů planety a přátele na celý život. Pomůžeš tak vytvořit mosty mezi kulturami. Naučíš se nový jazyk, který je klíč k lidem, kultuře a novým zážitkům. Zjistíš nové věci o sobě a svém místě na světě. Získáš větší nezávislost a sebejistotu. Naučíš se, jak proměnit výzvy v cenné příležitosti a jak se o sebe postarat a neztratit se, ať jsi kdekoli. Studijní program je proložen orientačními setkáními AFS (před, během a po ukončení programu). Ta pomáhají provést tě všemi příležitostmi pro tvůj osobní rozvoj a poznání jiné kultury během tvého pobytu. Nadšení dobrovolníci, hostitelská rodina a celé osazenstvo AFS udělají vše pro to, aby se tvoje zkušenost s AFS stala mezikulturním dobrodružstvím, na které nezapomeneš.

Prohlédnout programy – Kolumbie