Vážené a milé AFS,

chtěli bychom Vám poděkovat za možnost hostit.

Jsme moc rádi, že jsme se o Vašem programu dozvěděli a zapojili se. Hostili jsme čtyřikrát, každé hoštění bylo jiné, ale pokaždé to pro nás, a snad i pro studenty, byla skvělá zkušenost plná zážitků. Vědomí, že po světě máme další čtyři děti a naše děti sourozence, je prima.

Viděno zpětně znamenalo hoštění pro naše děti (ale i pro nás) obrovský životní posun, rychlejší získání životního nadhledu, přineslo opravdové mezikulturní vzdělávání, učení se toleranci a v neposlední řadě okamžité poznání, že nejen jazykové vzdělávání má smysl. A to, že v současné době naše obě děti mluví plynule anglicky a hlavně to, že nemají ostych v angličtině hovořit, je jednoznačně zásluha Vašeho programu. Tedy díky nejen za to!

Já osobně si velmi cením Vaší práce, která je rozhodně smysluplná, a přeji Vám mnoho spokojených studentů a to jak českých, tak zahraničních, dostatek hostitelských rodin i škol, a hodně sil i motivace pro další roky úspěšného fungování.

Ještě jednou za celou rodinu velké díky.

S pozdravem a přáním klidného léta

Markéta T.