years-experience access-alumni-network airfare airport-pick-up assistance-with-application-process community-service-placement continuous-support cultural-trips domestic-transport emergency-support field-trips global-competence-certificate grade-transcripts host-family-placement housing individual-contact-person internship-placement language-instruction meals medical-insurance orientations-during-your-time-abroad other pre-departure-orientation product-materials re-entry-orientation school-dipolma school-materials school-placement school-transport school-uniform stipend teaching-materials vaccinations visa-and-passport-fees visa-application-assistance world-wide-presence

Nově otevíráme roční program do Austrálie. Přihlášky na studijní programy jsou přijímány průběžně během celého roku a počet míst je omezen kapacitou hostitelské země.

Zájemci o tento studijní program nám napište rovnou e-mail na: [email protected]

Podmínky přijetí na program

Věkový limit pro účast na roční programu v Austrálii činí 16 až 18,11 let. V případě, že je ti více či méně, napiš nám a společně zkusíme vymyslet vhodnou alternativu. Angličtina na komunikativní úrovni je vyžadována.