years-experience access-alumni-network airfare airport-pick-up assistance-with-application-process community-service-placement continuous-support cultural-trips domestic-transport emergency-support field-trips global-competence-certificate grade-transcripts host-family-placement housing individual-contact-person internship-placement language-instruction meals medical-insurance orientations-during-your-time-abroad other pre-departure-orientation product-materials re-entry-orientation school-dipolma school-materials school-placement school-transport school-uniform stipend teaching-materials vaccinations visa-and-passport-fees visa-application-assistance world-wide-presence

Program na školní rok 2021/2022 je již plně obsazen. Přihlášky na studijní programy jsou přijímány průběžně během celého roku a počet míst je omezen kapacitou hostitelské země.

V případě vážného zájmu o program ve školním roce 2022/2023 napiš koordinátorce studia v zahraničí.

Podmínky přijetí na program

Věkový limit pro účast na program činí 16 až 18,6 let. V případě, že je ti více či méně, napiš nám a společně zkusíme vymyslet vhodnou alternativu. K účasti na programu je potřeba znalost angličtiny na komunikativní úrovni, základy španělštiny jsou výhodou.